Tap Tap to Zoom
- Width:
- 1.16 in
- Color:
- Black
- Height:
- 1.54 in
- Length:
- 2.37 in
Code: SQ-1F-GFVT-69334
MPN: 69334
UPC: 080926693340
Product Info for Streamlight Bracket Kit - Vantage II - Fire
The Streamlight Bracket Kit - Vantage II - Fire was made in order to function as the best product for any person in need of an outstanding selection..![]()
Formulated working with some of the most strong and long lasting materials available, these Flashlight Accessories by Streamlight will provide you with an item which will give you a great deal of reliability.
Streamlight has been generating top quality products for a number of years, and the Streamlight Bracket Kit - Vantage II - Fire is their very own manner of showing you how much they care.
Right here at OpticsPlanet, we ensure that it is our responsibility to purchase the most suitable solution for all your needs, and presenting the Streamlight Bracket Kit - Vantage II - Fire is a thing that we're pleased to offer.
Specifications for Streamlight Bracket Kit - Vantage II - Fire:
| Manufacturer: | Streamlight |
| Flashlight Application: | Hunting |
| Width: | 1.16 in |
| Fabric/Material: | Aluminum |
| Color: | Black |
| Height: | 1.54 in |
| Length: | 2.37 in |
| Battery Quantity: | 3 |
| Battery Type: | AAA |
Package Contents:
- Streamlight Bracket Kit - Vantage II - Fire
Streamlight Bracket Kit - Vantage II - Fire Orderable Models
List of Orderable Models
- Streamlight Vantage Ii Helmet-Mounted Light, Fire Use, Bracket Kit, 350 Lumen White Led, Cr123A Lithium Battery, 69334 , MPN: 69334 , UPC: 080926693340 , Code: SQ-1F-GFVT-69334
