Code: TKM-GBM-TEKR36SKS
MPN: TEK-R36-SKS
UPC: 612409971609
Product Info for BECK TEK, LLC (TEKMAT) TEKR36SKS SKS Gun Cleaning Mat 12"x36"x1/8"
Specifications for BECK TEK, LLC (TEKMAT) TEKR36SKS SKS Gun Cleaning Mat 12"x36"x1/8":
| Manufacturer: | TekMat |
| Color: | Black |
| Fabric/Material: | Thermoplastic Rubber |
| Length: | 36 in |
| Dimensions: | 12 x 36 x .125 in |
| Width: | 12 in |
| Thickness: | 0.125 in |