1 of 4 images
CZ Custom Suppressor Height Pistol Sight Set, CZ 75, Rear, Black, 10663
2 of 4 images
CZ Custom Suppressor Height Pistol Sight Set, CZ 75, Rear, Black, 10663
3 of 4 images
CZ Custom Suppressor Height Pistol Sight Set, CZ 75, Rear, Black, 10663
4 of 4 images
CZ Custom Suppressor Height Pistol Sight Set, CZ 75, Rear, Black, 10663
Tap Tap to Zoom
Questions & Answers
14% OFF Firearm Parts
New
14% OFF Firearm Parts + 2% Bucks in the App
GNAPPClick to Copy Coupon Code
Eligible models will have a savings offer and the coupon code to use below. Add the item to your cart and enter coupon code for savings on that select model! Limited time only. Cannot be combined with other promotions or offers.
- Gun Make:
- CZ
- Gun Model:
- CZ 75
- Color:
- Black
- Front Sight Color:
- Black
- Rear Sight Color:
- Black
- Sight Style:
- Suppressor Height
- Front Blade Height:
- 10.6 mm
- Rear Blade Height:
- 10.6 mm
- Illumination Color:
- Black
- Weight:
- 5 oz
Code: 6R8-AP0-CZNP35-10663
MPN: 10663
List: $85.00Save $3.01
$81.99
Product Info for CZ Custom Suppressor Height Pistol Sight Set
CZ Custom made extended height rear sight with black front 10.6mm front sight.![]()
Specifications for CZ Custom Suppressor Height Pistol Sight Set:
| Manufacturer: | CZ Custom |
| Gun Make: | CZ |
| Gun Model: | CZ 75 |
| Color: | Black |
| Front Sight Color: | Black |
| Rear Sight Color: | Black |
| Sight Style: | Suppressor Height |
| Gun Type: | Pistol |
| Blade Height: | 0.4 in |
| Front Blade Height: | 10.6 mm |
| Rear Blade Height: | 10.6 mm |
| Illumination Color: | Black |
| Weight: | 5 oz |
| Sight Position: | Rear |
Package Contents:
- CZ Custom Suppressor Height Pistol Sight Set
CZ Custom Suppressor Height Pistol Sight Set Orderable Models
List of Orderable Models
- CZ Custom Suppressor Height Pistol Sight Set, CZ 75, Rear, Black, 10663 , MPN: 10663 , Code: 6R8-AP0-CZNP35-10663
Compare (0)
1 item has been added
Add at least two items to compare