Tap Tap to Zoom
- Condition:
- New
Code: 1D4-FM-440222-49GY
MPN: 49GY
UPC: 719799049052
Product Info for Glacier Glove Universal Sun Shade 440222
The Glacier Glove Universal Sun Shade 440222 was created to function as the ideally suited product for anyone trying to find a top quality selection..![]()
These Women's Apparel through the expert product specialists at Glacier Glove are fashioned using dependable and efficient components, in order to provide you with product which is going to be beneficial for a long time. Manufactured utilizing some of the most useful available materials and design, these unique Women's Apparel from the product professionals at Glacier Glove will last you an incredibly long time.
Glacier Glove has been generating high-quality products for a very long time, and the Glacier Glove Universal Sun Shade 440222 is their very own approach to demonstrating how much they are concerned.
Right here at OpticsPlanet, we make it our responsibility to get the perfect product for all of your requirements, and featuring the Glacier Glove Universal Sun Shade 440222 is something that we are happy to offer.
Specifications for Glacier Glove Universal Sun Shade 440222:
| Manufacturer: | Glacier Glove |
| Length: | 10 mm |
| Age Group: | Adults |
| Gender: | Unisex |
| Additional Features: | No |
| Condition: | New |
| Weight: | 0.19 lb |
| Width: | 8 in |
| Height: | 0.5 in |
Package Contents:
- Glacier Glove Universal Sun Shade
Glacier Glove Universal Sun Shade 440222 Orderable Models
List of Orderable Models
- Glacier Glove Universal Sun Shade Ii- Grey 49GY , MPN: 49GY , UPC: 719799049052 , Code: 1D4-FM-440222-49GY