1 of 6 images
Kelty Wireless 2 Footprint, GOLDEN OAK, One Size, 46822420
2 of 6 images
Kelty Wireless 2 Footprint, Peat, 46822426
3 of 6 images
Kelty Wireless 2 Footprint, Peat, 46822426
4 of 6 images
Kelty Wireless 2 Footprint, Peat, 46822426
5 of 6 images
Kelty Wireless 2 Footprint, Peat, 46822426
6 of 6 images
Kelty Wireless 2 Footprint, Peat, 46822426
Tap Tap to Zoom
Questions & Answers
In Stock
2 Models AvailableColor
All
Search
List: $34.95Save 14%
$29.99
$34.95
Product Info for Kelty Wireless 2 Footprint
Kelty footprints extend the life of your tent's floor by protecting it from rough or abrasive surfaces.![]()
Specifications for Kelty Wireless 2 Footprint:
| Manufacturer: | Kelty |
| Fabric/Material: | Polyester |
| Tent Accessory Type: | Footprints |
| Internal Length: | 82.5 in |
| Internal Width: | 46.5 in |
| Seasonal/Temperature Use: | All Seasons |
| Application: | Camping |
| Weight: | 0.48 lb |
Package Contents:
- Kelty Wireless 2 Footprint
Kelty Wireless 2 Footprint Orderable Models
List of Orderable Models
- Kelty Wireless 2 Footprint, GOLDEN OAK, One Size, 46822420 , MPN: 46822420 , UPC: 727880863180 , Code: X18-TFP-FGTFGT-46822420
- Kelty Wireless 2 Footprint, Peat, 46822426 , MPN: 46822426 , UPC: 727880003210 , Code: X18-TFP-FGTFGT-46822426
Compare (0)
1 item has been added
Add at least two items to compare