Features of Progressive Industries EMS-LCHW50 Hardwired RV Surge And Electrical Protector 50 Amp
  • Digital display scrolls continuously through voltage, current, frequency, error code and previous user code (if applicable), Accidental 240V protection, Surge Protection: 5-Mode / 3580J / 88,000A, Ratings: 50A / 240V/120V / 12,000W, Product Dimensions: 9" W x 5" H x 4" D