1 of 4 images
QSP Knife Mamba Linerlock Micarta Green QS111I2
2 of 4 images
QSP Knife Mamba Linerlock Micarta Green QS111I2
3 of 4 images
QSP Knife Mamba Linerlock Micarta Green QS111I2
4 of 4 images
QSP Knife Mamba Linerlock Micarta Green QS111I2
Tap Tap to Zoom
Questions & Answers
- Blade Length:
- 3.5 in
- Blade Material:
- Steel
- Handle Color:
- Green Linen Micarta
- Additional Features:
- Lanyard Hole, Pocket Clip
- Color:
- Green
Code: 4P3-KN-QS111I2-QS111-I2
MPN: QS111-I2
List: $54.00Save $2.01
$51.99
Product Info for QSP Knife QSP Mamba Linerlock Micarta QS111I2 3.50 in Steel Folding Knife
4.5" (11.43cm) closed. 3.5" (8.89cm) black stonewash finish D2 tool steel blade. Green linen micarta handle. Extended tang. Lanyard hole. Pocket clip. Boxed.![]()
Specifications for QSP Knife QSP Mamba Linerlock Micarta QS111I2 3.50 in Steel Folding Knife:
| Manufacturer: | QSP Knife |
| Blade Length: | 3.5 in |
| Closed Length: | 4.5 in |
| Blade Material: | Steel |
| Handle Color: | Green Linen Micarta |
| Additional Features: | Lanyard Hole, Pocket Clip |
| Weight: | 0.36 lb |
| Quantity: | 1 |
| Color: | Green |
Package Contents:
- QSP Knife Mamba Linerlock Micarta Green
QSP Knife QSP Mamba Linerlock Micarta QS111I2 3.50 in Steel Folding Knife Orderable Models
List of Orderable Models
- QSP Knife QSP Mamba Linerlock Micarta QS111I2 3.50 in Folding Knife, Green linen micarta, QS111I2 , MPN: QS111-I2 , Code: 4P3-KN-QS111I2-QS111-I2
Compare (0)
1 item has been added
Add at least two items to compare