1 of 2 images
QSP Knife Penguin Framelock Blk Frag Ti
2 of 2 images
QSP Knife Penguin Framelock Blk Frag Ti
Tap Tap to Zoom
Questions & Answers
- Blade Length:
- 3 in
- Blade Material:
- 154CM Stainless Steel
- Condition:
- New
- Additional Features:
- Lanyard Hole, Pocket Clip
- Color:
- TI
Code: 4P3-KN-QS130OFRG-QS130-OFRG
MPN: QS130-OFRG
List: $125.00Save 12%
$109.45
Product Info for QSP Knife QSP Penguin Framelock Frag Ti 3.00 in 154CM Stainless Steel Folding Knife
4" (10.16cm) closed. 3" (7.62cm) black stonewash finish 154CM stainless blade. Black sculpted titanium handle. Thumb stud. Lanyard hole. Pocket clip. Boxed.![]()
Specifications for QSP Knife QSP Penguin Framelock Frag Ti 3.00 in 154CM Stainless Steel Folding Knife:
| Manufacturer: | QSP Knife |
| Blade Length: | 3 in |
| Closed Length: | 4 in |
| Blade Material: | 154CM Stainless Steel |
| Condition: | New |
| Additional Features: | Lanyard Hole, Pocket Clip |
| Weight: | 0.36 lb |
| Quantity: | 1 |
| Color: | TI |
Package Contents:
- QSP Knife Penguin Framelock Blk Frag Ti
QSP Knife QSP Penguin Framelock Frag Ti 3.00 in 154CM Stainless Steel Folding Knife Orderable Models
List of Orderable Models
- QSP Knife QSP Penguin Framelock Frag Ti 3.00 in Folding Knife, QS130OFRG , MPN: QS130-OFRG , Code: 4P3-KN-QS130OFRG-QS130-OFRG
Compare (0)
1 item has been added
Add at least two items to compare