1 of 1 images
Queen Easy Open Red Handle
Tap Tap to Zoom
Questions & Answers
- Blade Length:
- 4 in
- Blade Material:
- Stainless Steel
- Handle Color:
- Red Smooth Synthetic
- Color:
- Red
Code: 186-KN-QN62R
MPN: QN62R
UPC: 871375390627
$19.95
Product Info for Queen Easy Open Red Handle
5.5" (13.97cm) closed. Mirror finish stainless blade(s). Red smooth synthetic handle. Nickel silver bolster(s). Inlay shield. Boxed.![]()
Specifications for Queen Easy Open Red Handle:
| Manufacturer: | Queen |
| Blade Length: | 4 in |
| Closed Length: | 5.5 in |
| Blade Material: | Stainless Steel |
| Knife Application: | Folding Blade |
| Handle Color: | Red Smooth Synthetic |
| Weight: | 0.38 lb |
| Quantity: | 1 |
| Color: | Red |
| Age Group: | Adults |
Package Contents:
- Queen Easy Open Red Handle
Queen Easy Open Red Handle Orderable Models
List of Orderable Models
- Queen Easy Open Red Handle , MPN: QN62R , UPC: 871375390627 , Code: 186-KN-QN62R
Compare (0)
1 item has been added
Add at least two items to compare