1 of 1 images
Real Steel Huginn Slide Lock Orange G10
Tap Tap to Zoom
Questions & Answers
- Blade Length:
- 3.63 in
- Blade Material:
- Stainless Steel
- Condition:
- New
- Handle Color:
- Orange
- Additional Features:
- Pocket Clip
- Color:
- G10
Code: RSL-KN-RS7651OS-7651OS
MPN: 7651OS
UPC: 871373563023
List: $119.00Save 25%
$89.00
Product Info for Real Steel Huginn Slide Lock Orange G10
4.63" (11.76cm) closed. 3.63" (9.22cm) satin finish VG-10 stainless blade. Orange G10 handle. Thumb stud. Pocket clip. Boxed.![]()
Specifications for Real Steel Huginn Slide Lock Orange G10:
| Manufacturer: | Real Steel |
| Blade Length: | 3.63 in |
| Closed Length: | 4.63 in |
| Blade Material: | Stainless Steel |
| Condition: | New |
| Handle Color: | Orange |
| Additional Features: | Pocket Clip |
| Weight: | 0.4 lb |
| Quantity: | 1 |
| Color: | G10 |
Package Contents:
- Real Steel Huginn Slide Lock Orange G10
Real Steel Huginn Slide Lock Orange G10 Orderable Models
List of Orderable Models
- Real Steel Huginn Slide Lock 3.63 in Folding Knife, 7651OS , MPN: 7651OS , UPC: 871373563023 , Code: RSL-KN-RS7651OS-7651OS
Compare (0)
1 item has been added
Add at least two items to compare