1 of 4 images
Real Steel Luna Eco Framelock Gold
2 of 4 images
Real Steel Luna Eco Framelock Gold
3 of 4 images
Real Steel Luna Eco Framelock Gold
4 of 4 images
Real Steel Luna Eco Framelock Gold
Tap Tap to Zoom
Questions & Answers
- Blade Length:
- 2.75 in
- Blade Material:
- Stainless Steel
- Condition:
- New
- Handle Color:
- Gold Stainless
- Additional Features:
- Lanyard Hole, Pocket Clip
- Color:
- Gold
Code: RSL-KN-RS7085-7085
MPN: 7085
UPC: 871373562682
List: $55.00Save $3.01
$51.99
Product Info for Real Steel Luna Eco Framelock Gold 2.75 in Stainless Steel Folding Knife
3.75" (9.53cm) closed. 2.75" (6.99cm) satin finish Bohler K110 stainless blade. Gold 3Cr13 stainless handle. Lanyard hole. Pocket clip. Boxed.![]()
Specifications for Real Steel Luna Eco Framelock Gold 2.75 in Stainless Steel Folding Knife:
| Manufacturer: | Real Steel |
| Blade Length: | 2.75 in |
| Closed Length: | 3.75 in |
| Blade Material: | Stainless Steel |
| Condition: | New |
| Handle Color: | Gold Stainless |
| Additional Features: | Lanyard Hole, Pocket Clip |
| Weight: | 0.36 lb |
| Quantity: | 1 |
| Color: | Gold |
Package Contents:
- Real Steel Luna Eco Framelock Gold
Real Steel Luna Eco Framelock Gold 2.75 in Stainless Steel Folding Knife Orderable Models
List of Orderable Models
- Real Steel Luna Eco Framelock Gold 2.75 in Folding Knife, Gold 3Cr13 stainless, 7085 , MPN: 7085 , UPC: 871373562682 , Code: RSL-KN-RS7085-7085
Compare (0)
1 item has been added
Add at least two items to compare