1 of 1 images
Smith & Wesson M&P 9 M2.0 5in 9mm Luger Threaded Pistol Barrel, 5.6in, 1/2x28, Black, 14421
Tap Tap to Zoom
Questions & Answers
- Color:
- Black
- Barrel Length:
- 5.6 in
- Caliber:
- 9mm Luger
- Gun Make:
- Smith & Wesson
- Gun Model:
- Smith & Wesson M&P 9 M2.0 5in
- Weight:
- 5 oz
Code: SN-PTB-14421-14421
MPN: 14421
UPC: 022188901016
List: $149.99Save 15%
$127.99
Product Info for Smith & Wesson M&P 9 M2.0 5in 9mm Luger Threaded Pistol Barrel
Barrel fits any M&P M2.0 chambered in 9MM with a 5in slide. Will not fit M&P M1.0 models.![]()
Specifications for Smith & Wesson M&P 9 M2.0 5in 9mm Luger Threaded Pistol Barrel:
| Manufacturer: | Smith & Wesson |
| Color: | Black |
| Barrel Length: | 5.6 in |
| Threads per Inch: | 1/2x28 |
| Caliber: | 9mm Luger |
| Gun Make: | Smith & Wesson |
| Gun Model: | Smith & Wesson M&P 9 M2.0 5in |
| Weight: | 5 oz |
Package Contents:
- Smith & Wesson M&P 9 M2.0 5in 9mm Luger Threaded Pistol Barrel
Smith & Wesson M&P 9 M2.0 5in 9mm Luger Threaded Pistol Barrel Orderable Models
List of Orderable Models
- Smith & Wesson M&P 9 M2.0 5in 9mm Luger Threaded Pistol Barrel, 5.6in, 1/2x28, Black, 14421 , MPN: 14421 , UPC: 022188901016 , Code: SN-PTB-14421-14421
Compare (0)
1 item has been added
Add at least two items to compare