1 of 4 images
Streamlight Vantage Ii Helmet-Mounted Light, Industrial Use, Bracket Kit, 350 Lumen White Led, Cr123A Lithium Battery, 69336
2 of 4 images
Streamlight Vantage Ii Helmet-Mounted Light, Industrial Use, Bracket Kit, 350 Lumen White Led, Cr123A Lithium Battery, 69336
3 of 4 images
Streamlight Vantage Ii Helmet-Mounted Light, Industrial Use, Bracket Kit, 350 Lumen White Led, Cr123A Lithium Battery, 69336
4 of 4 images
Streamlight Vantage Ii Helmet-Mounted Light, Industrial Use, Bracket Kit, 350 Lumen White Led, Cr123A Lithium Battery, 69336
Tap Tap to Zoom
Questions & Answers
- Width:
- 1.16 in
- Color:
- Black
- Height:
- 1.54 in
- Length:
- 2.37 in
Code: SQ-1F-DCXRW-69336
MPN: 69336
UPC: 080926693364
List: $31.99Save $2.00
$29.99
Product Info for Streamlight Bracket Kit - Vantage II - Industrial
The Vantage II is the next generation of reliable hands-free lighting tools for fire helmets and hard hats. It's compact, powerful, shock-proof and virtually indestructible!![]()
Specifications for Streamlight Bracket Kit - Vantage II - Industrial:
| Manufacturer: | Streamlight |
| Flashlight Application: | Hunting |
| Width: | 1.16 in |
| Fabric/Material: | Aluminum |
| Color: | Black |
| Height: | 1.54 in |
| Length: | 2.37 in |
| Battery Type: | CR123A |
Package Contents:
- Streamlight Bracket Kit - Vantage II - Industrial
Streamlight Bracket Kit - Vantage II - Industrial Orderable Models
List of Orderable Models
- Streamlight Vantage Ii Helmet-Mounted Light, Industrial Use, Bracket Kit, 350 Lumen White Led, Cr123A Lithium Battery, 69336 , MPN: 69336 , UPC: 080926693364 , Code: SQ-1F-DCXRW-69336
Compare (0)
1 item has been added
Add at least two items to compare
