Tap Tap to Zoom
The Winchester Repeating Arms Winchester SXP Super X Pump 3.5 in 12 Gauge, 26 in Modified Choke Barrel, Mossy Oak Bottomland, 611293291 Color: Mossy Oak Bottomland, Finish: MOBL, Fabric/Material: Steel, Barrel Length: 26 in, Shotgun Shell Length: 3 1/2 in, Gauge: 12, Gun Make: Winchester, Gun Model: Winchester SXP Super X Pump, Weight: 2.3 lb, Additional Features: No, Included Accessories: Modified Choke, Condition: New. is here at OpticsPlanet with fantastic deals Up to 13% Off! Please also check out more options for Winchester SXP Field Shotgun Barrel.
Purchase your new Winchester Repeating Arms Winchester SXP Super X Pump 3.5 in 12 Gauge, 26 in Modified Choke Barrel, Mossy Oak Bottomland, 611293291 from OpticsPlanet today and you will appreciate the easy checkout process, fantastic customer service, Free Shipping policy and information on easily tracking your order.
Winchester 611293291: Repeating Arms SXP Super X Pump 3.5 in 12 Gauge, 26 in Modified Choke Barrel, Mossy Oak Bottomland
| Color | Mossy Oak Bottomland |
| Finish | MOBL |
| Fabric/Material | Steel |
| Barrel Length | 26 in |
| Shell Length | 3 1/2 in |
| Gauge | 12 |
| Gun Make | Winchester |
| Gun Model | Winchester SXP Super X Pump |
| Weight | 2.3 lb |
| Additional Features | No |
| Included Accessories | Modified Choke |
| Condition | New |