Tap Tap to Zoom
The Wiley X Brick Replacement Parts - Black Ops - Matte Black Frame Only w/accessories, 854F Apparel Application: Casual, Size: Medium/Large, Frame Color: Matte Black, Temple Length: 120 mm, Gender: Unisex, Color: Black, Included Accessories: Removable Facial Cavity, Leash Cord, Case & Cleaning Cloth, Quantity: 1, Lens Diameter: 63 mm, Lens Shape: Rectangle, Distance Between Lenses: 18 mm, Fit: Standard. is here at OpticsPlanet with fantastic discounts ! Please also check out more options for Wiley X P-17 Black Ops Sunglasses Frame - FRAME ONLY.
Purchase your new Wiley X Brick Replacement Parts - Black Ops - Matte Black Frame Only w/accessories, 854F from OpticsPlanet today and you will appreciate the easy checkout process, fantastic customer service, Free Shipping policy and information on easily tracking your order.
WILEY X - WX BRICK Black Ops Matte Black Frame
Features/Specifications:
BRICK Accessory
Included Accessories:
N
| Application | Casual |
| Size | Medium/Large |
| Frame Color | Matte Black |
| Temple Length | 120 mm |
| Gender | Unisex |
| Color | Black |
| Included Accessories | Removable Facial Cavity, Leash Cord, Case & Cleaning Cloth |
| Quantity | 1 |
| Lens Diameter | 63 mm |
| Lens Shape | Rectangle |
| Distance Between Lenses | 18 mm |
| Fit | Standard |