Tap Tap to Zoom
Product Info for Safariland 87V Suede Lined Belt w/Hook & Loop, Black, Waist 48 in
The Safariland 87V Suede Lined Belt w/Hook & Loop, Black, Waist 48 in Mens Waist Size: 48 in, Color: Black, Width: 2.25 in, Finish: Plain, Additional Features: Standard Duty Belt with a Suede Lining, Belt Width: 2.25 in, Fabric/Material: SafariLaminate, Fastener/Closure Type: Brass Buckle, Belt Style: Duty Belt, Age Group: Adults. is here at OpticsPlanet with fantastic deals Up to 20% Off! Please also check out more options for Safariland 87V Suede Lined Belt, w/ Hook and Loop System 87V-XX-6B.
Purchase your new Safariland 87V Suede Lined Belt w/Hook & Loop, Black, Waist 48 in from OpticsPlanet today and you will appreciate the easy checkout process, fantastic customer service, Free Shipping policy and information on easily tracking your order.
Specifications for Safariland 87V Suede Lined Belt w/Hook & Loop, Black, Waist 48 in
| Mens Waist Size | 48 in |
| Color | Black |
| Width | 2.25 in |
| Finish | Plain |
| Additional Features | Standard Duty Belt with a Suede Lining |
| Belt Width | 2.25 in |
| Fabric/Material | SafariLaminate |
| Fastener/Closure Type | Brass Buckle |
| Belt Style | Duty Belt |
| Age Group | Adults |