Tap Tap to Zoom
The Galco Classic Lite 2.0 Shoulder System, Natural Tan - CL2-297 Color: Natural, Natural Tan, Gun Make: SIG Sauer, Gun Model: SIG Sauer P239 .40 S&W, SIG Sauer P239 9mm, Holster Material: Premium Center Cut Steerhide, Hand: Left, Holster Type: Shoulder Holster, Finish: Plain, Quantity: 1, Condition: New, Country of Origin: USA, Height: 2.3 in, Length: 10.1 in, Width: 8.1 in. is here at OpticsPlanet with great prices and discounts ! Please also check out more options for Galco Classic Lite 2.0 Shoulder System.
Purchase your new Galco Classic Lite 2.0 Shoulder System, Natural Tan - CL2-297 from OpticsPlanet today and you will appreciate the easy checkout process, fantastic customer service, Free Shipping policy and information on easily tracking your order.
| Color | Natural, Natural Tan |
| Gun Make | SIG Sauer |
| Gun Model | SIG Sauer P239 .40 S&W, SIG Sauer P239 9mm |
| Holster Material | Premium Center Cut Steerhide |
| Hand | Left |
| Holster Type | Shoulder Holster |
| Finish | Plain |
| Quantity | 1 |
| Condition | New |
| Country of Origin | USA |
| Height | 2.3 in |
| Length | 10.1 in |
| Width | 8.1 in |