Tap Tap to Zoom
Product Info for Holosun 407/507K Sight Mount Adapter, MOS, Black, KPLT-MOS9MM
The Holosun 407/507K Sight Mount Adapter, MOS, Black, KPLT-MOS9MM Included Accessories: Standard, Optic Cut: Holosun, Color: Black, Condition: New, Hand: Ambidextrous, Height: 0.16 in, Length: 1.9 in, Width: 1 in. is here at OpticsPlanet with competitive prices ! Please also check out more options for Holosun 407/507K Sight Mount MOS Adapter.
Purchase your new Holosun 407/507K Sight Mount Adapter, MOS, Black, KPLT-MOS9MM from OpticsPlanet today and you will appreciate the easy checkout process, fantastic customer service, Free Shipping policy and information on easily tracking your order.
Package Contents:
- Holosun 407/507K Sight Mount MOS Adapter
Specifications for Holosun 407/507K Sight Mount Adapter, MOS, Black, KPLT-MOS9MM
| Included Accessories | Standard |
| Optic Cut | Holosun |
| Color | Black |
| Condition | New |
| Hand | Ambidextrous |
| Height | 0.16 in |
| Length | 1.9 in |
| Width | 1 in |