1 of 4 images
Walther HBF2 Linerlock
2 of 4 images
Walther HBF2 Linerlock
3 of 4 images
Walther HBF2 Linerlock
4 of 4 images
Walther HBF2 Linerlock
Tap Tap to Zoom
Questions & Answers
- Blade Length:
- 4.13 in
- Blade Material:
- Steel
- Condition:
- New
- Handle Color:
- Orange G10
- Additional Features:
- Pocket Clip
- Color:
- Orange
Code: WU-KN-WAL50863-50863-US
MPN: 5.0863-US
UPC: 871373574548
$51.99
Product Info for Walther HBF2 Linerlock
5.13" (13.03cm) closed. 4.13" (10.49cm) satin finish D2 tool steel blade. Orange G10 handle. Pocket clip. Orange nylon belt sheath. Boxed with hanging tab.![]()
Specifications for Walther HBF2 Linerlock:
| Manufacturer: | Walther |
| Blade Length: | 4.13 in |
| Closed Length: | 5.13 in |
| Blade Material: | Steel |
| Condition: | New |
| Handle Color: | Orange G10 |
| Additional Features: | Pocket Clip |
| Weight: | 0.58 lb |
| Quantity: | 1 |
| Color: | Orange |
Package Contents:
- Walther HBF2 Linerlock
Walther HBF2 Linerlock Orderable Models
List of Orderable Models
- Walther HBF2 Linerlock , MPN: 5.0863-US , UPC: 871373574548 , Code: WU-KN-WAL50863-50863-US
Compare (0)
1 item has been added
Add at least two items to compare