Tap Tap to Zoom
- Color:
- Black
- Magazine Capacity:
- 8 Round
- Caliber:
- .22 Long Rifle
- Gun Make:
- Beretta
- Gun Model:
- Beretta 21A Bobcat
- Condition:
- New
Code: TT-RM-JM20X8-8RD
MPN: JM20X8
UPC: 082442020730
Certain firearm magazines and extensions are subject to maximum capacity restrictions based on state and local laws. Currently, we are unable to sell these products to some locations. For a complete list of these restrictions, please visit our policy page.
By continuing with your purchase, you agree to adhere to all applicable laws and regulations.
Product Info for Beretta Magazine Beretta 21A Bobcat, .22 LR, 8 Round Rifle Magazine
If you're browsing for an amazing bargain on the Beretta Magazine Beretta 21A Bobcat, .22 LR, 8 Round Rifle Magazine, then you've arrived at the right spot..![]()
Formulated working with several of the very most sturdy and dependable materials in existence, these Rifle Magazines through Beretta will provide you with an item which will give you numerous years of stability.
Beretta has been developing superior quality merchandise for a number of years, and the Beretta Magazine Beretta 21A Bobcat, .22 LR, 8 Round Rifle Magazine is their way of demonstrating exactly how much they are concerned.
Right here at OpticsPlanet, we make it our obligation to receive the most suitable solution for all your preferences, and exhibiting the Beretta Magazine Beretta 21A Bobcat, .22 LR, 8 Round Rifle Magazine is a thing that we are pleased to offer.
Specifications for Beretta Magazine Beretta 21A Bobcat, .22 LR, 8 Round Rifle Magazine:
| Manufacturer: | Beretta |
| Color: | Black |
| Fabric/Material: | Polymer |
| Magazine Capacity: | 8 Round |
| Caliber: | .22 Long Rifle |
| Gun Make: | Beretta |
| Gun Model: | Beretta 21A Bobcat |
| Condition: | New |
| Dimensions: | 1.50 X 2.30 X 5.10 in |
| Length: | 5.1000 in |
| Height: | 1.5 in |
| Width: | 2.3 in |
Package Contents:
- Beretta Magazine Beretta 21A Bobcat, .22 LR, 8 Round Rifle Magazine
Beretta Magazine Beretta 21A Bobcat, .22 LR, 8 Round Rifle Magazine Orderable Models
List of Orderable Models
- Beretta Magazine Beretta 21A Bobcat, .22 LR, 8 Round Rifle Magazine, Black, JM20X8-8RD , MPN: JM20X8 , UPC: 082442020730 , Code: TT-RM-JM20X8-8RD
Beretta Magazine Beretta 21A Bobcat, .22 LR, 8 Round Rifle Magazine Unavailable & Discontinued Models
List of Unorderable Models
- USED, Beretta Magazine Beretta 21A Bobcat, .22 LR, 8 Round Rifle Magazine, Black, JM20X8-8RD , MPN: JM20X8-EDEMO , Code: TT-RM-JM20X8-8RD-EDEMO-RE-B