Tap Tap to Zoom
Certain firearm magazines and extensions are subject to maximum capacity restrictions based on state and local laws. Currently, we are unable to sell these products to some locations. For a complete list of these restrictions, please visit our policy page.
By continuing with your purchase, you agree to adhere to all applicable laws and regulations.
Product Info for Beretta Magazine Beretta 21A Bobcat, .22 LR, 8 Round Rifle Magazine, Black, JM20X8-8RD
The Beretta Magazine Beretta 21A Bobcat, .22 LR, 8 Round Rifle Magazine, Black, JM20X8-8RD Color: Black, Fabric/Material: Polymer, Magazine Capacity: 8 Round, Caliber: .22 Long Rifle, Gun Make: Beretta, Gun Model: Beretta 21A Bobcat, Condition: New, Dimensions: 1.50 X 2.30 X 5.10 in, Height: 1.5 in, Length: 5.1000 in, Width: 2.3 in. is here at OpticsPlanet with unbelievable prices 16% Off! Please also check out more options for Beretta Magazine Beretta 21A Bobcat, .22 LR, 8 Round Rifle Magazine.
Purchase your new Beretta Magazine Beretta 21A Bobcat, .22 LR, 8 Round Rifle Magazine, Black, JM20X8-8RD from OpticsPlanet today and you will appreciate the easy checkout process, fantastic customer service, Free Shipping policy and information on easily tracking your order.
Package Contents:
- Beretta Magazine Beretta 21A Bobcat, .22 LR, 8 Round Rifle Magazine
Specifications for Beretta Magazine Beretta 21A Bobcat, .22 LR, 8 Round Rifle Magazine, Black, JM20X8-8RD
| Color | Black |
| Fabric/Material | Polymer |
| Magazine Capacity | 8 Round |
| Caliber | .22 Long Rifle |
| Gun Make | Beretta |
| Gun Model | Beretta 21A Bobcat |
| Condition | New |
| Dimensions | 1.50 X 2.30 X 5.10 in |
| Height | 1.5 in |
| Length | 5.1000 in |
| Width | 2.3 in |