1 of 1 images
Q LLC. Honey Badger Pistol, .300 AAC Blackout, 7 inch barrel, 30 Round, HB300BLK7PISTOL-FRRMPG
Tap Tap to Zoom
Questions & Answers
This page is for information purpose only
Opticsplanet, Inc. does not sell firearms and does not have a Federal Firearms License (FFL).
Product Info for Q LLC. Honey Badger Pistol, .300 AAC Blackout, 7 inch barrel
Q HB300BLK7PISTOL HONEYBADGER 300BO 7IN W/BRACE![]()
Specifications for Q LLC. Honey Badger Pistol, .300 AAC Blackout, 7 inch barrel:
| Manufacturer: | Q LLC. |
| Gun Make: | Q |
| Gun Model: | Q Honey Badger |
| Gun Type: | Pistol |
| Caliber: | .300 AAC Blackout |
| Barrel Length: | 7 in |
| Sight Configuration: | None |
| Safety Type: | Safety Selector Switch |
| Magazine Capacity: | 30 Round |
| Weight: | 4.5 lb |
| Height: | 3.5 in |
| Width: | 10 in |
| Length: | 36 in |
| Color: | Black |
Package Contents:
- Q LLC. Honey Badger Pistol, .300 AAC Blackout, 7 inch barrel
Q LLC. Honey Badger Pistol, .300 AAC Blackout, 7 inch barrel Unavailable & Discontinued Models
List of Unorderable Models
- Q LLC. Honey Badger Pistol, .300 AAC Blackout, 7 inch barrel, 30 Round, HB300BLK7PISTOL-FRRMPG , MPN: HB300BLK7PISTOL , UPC: 850000857155 , Code: 5W8-FH1-SPCT65-HB300BLK7PISTOL-FRRMPG
Compare (0)
1 item has been added
Add at least two items to compare












































































