Tap Tap to Zoom
- Color:
- No Color
- Size:
- One Size
- Condition:
- New
Code: Z53-2C-SNP0281-GS-220B
MPN: GS-220B
UPC: 4960589112647
Buy Together and Save
Product Info for Snow Peak Double Burner Case
The Japanese-designed Snow Peak Double Burner Case is made of premium canvas. Use the durable bag to store the Double Burner Stove or Double BBQ Box Camping Gear Accessories when not in use. The Double Burner Case features interior mesh pockets and is finished with durable reinforced handles. Pair the Snow Peak Double Burner Case with the Double Burner Stove or the Double Unit BBQ Box for durable storage.![]()
Specifications for Snow Peak Double Burner Case:
| Manufacturer: | Snow Peak |
| Application: | Camping |
| Color: | No Color |
| Size: | One Size |
| Condition: | New |
| Fabric/Material: | Canvas |
| Length: | 20 in |
| Width: | 15 in |
| Weight: | 2 oz |
Package Contents:
- Snow Peak Double Burner Case
Snow Peak Double Burner Case Orderable Models
List of Orderable Models
- Snow Peak Double Burner Case, One Size, GS-220B , MPN: GS-220B , UPC: 4960589112647 , Code: Z53-2C-SNP0281-GS-220B
Snow Peak Double Burner Case Unavailable & Discontinued Models
List of Unorderable Models
- Open Box, Dealer Demo, Snow Peak Double Burner Case, One Size, GS-220B , MPN: GS-220B-DMO , Code: Z53-2C-SNP0281-GS-220B-DMO-OB-A