Tap Tap to Zoom
The Geissele Super Modular Rail MK4 M-LOK, 15in, DDC, 05-315S Color: DDC, Finish: Type III Hardcoat Anodized, Fabric/Material: 6061-T6 Aluminum, Gun Make: AR Platform, Gun Model: AR-15, Gun Type: Rifle, Handguard Length: 15 in, Gun Rail: Picatinny, Weight: 12.8 oz, Condition: New, Included Accessories: Standard, Inner Diameter: 1.35 in, Outer Diameter: 2.11 in, Height: 2.4 in, Country of Origin: USA, Mount Type: M-LOK, Quantity: 1. is here at OpticsPlanet with unbelievable prices ! Please also check out more options for Geissele Mk4 M-Lok Super Modular Rail.
Purchase your new Geissele Super Modular Rail MK4 M-LOK, 15in, DDC, 05-315S from OpticsPlanet today and you will appreciate the easy checkout process, fantastic customer service, Free Shipping policy and information on easily tracking your order.
| Color | DDC |
| Finish | Type III Hardcoat Anodized |
| Fabric/Material | 6061-T6 Aluminum |
| Gun Make | AR Platform |
| Gun Model | AR-15 |
| Gun Type | Rifle |
| Handguard Length | 15 in |
| Gun Rail | Picatinny |
| Weight | 12.8 oz |
| Condition | New |
| Included Accessories | Standard |
| Inner Diameter | 1.35 in |
| Outer Diameter | 2.11 in |
| Height | 2.4 in |
| Country of Origin | USA |
| Mount Type | M-LOK |
| Quantity | 1 |