1 of 1 images
Sons of Liberty Gun Works M4-EX03 Pistol, 5.56x45mm NATO, 11.5 inch barrel, 30 Round, M4EXO3MPISTOL11.5NB-FRRMPG
Tap Tap to Zoom
Questions & Answers
This page is for information purpose only
Opticsplanet, Inc. does not sell firearms and does not have a Federal Firearms License (FFL).
Product Info for Sons of Liberty Gun Works M4-EX03 Pistol, 5.56x45mm NATO, 11.5 inch barrel
SOLGW M4EXO3MPISTOL11.5NB 556 CRGAS 11.5![]()
Specifications for Sons of Liberty Gun Works M4-EX03 Pistol, 5.56x45mm NATO, 11.5 inch barrel:
| Manufacturer: | Sons of Liberty Gun Works |
| Gun Make: | Sons of Liberty Gun Works |
| Gun Model: | Sons of Liberty M4-EX03 |
| Gun Type: | Pistol |
| Caliber: | 5.56x45mm NATO |
| Barrel Length: | 11.5 in |
| Magazine Capacity: | 30 Round |
| Length: | 0 in |
| Color: | Black |
Package Contents:
- Sons of Liberty Gun Works M4-EX03 Pistol, 5.56x45mm NATO, 11.5 inch barrel
Sons of Liberty Gun Works M4-EX03 Pistol, 5.56x45mm NATO, 11.5 inch barrel Unavailable & Discontinued Models
List of Unorderable Models
- Sons of Liberty Gun Works M4-EX03 Pistol, 5.56x45mm NATO, 11.5 inch barrel, 30 Round, M4EXO3MPISTOL11.5NB-FRRMPG , MPN: M4EXO3MPISTOL11.5NB , UPC: 669185245530 , Code: 40W-FH1-SPCT66-M4EXO3MPISTOL11-5NB-FRRMPG
Compare (0)
1 item has been added
Add at least two items to compare















































































