1 of 4 images
TruGlo Accu-X Capture, Bowfishing Rest Black, TG680B1
2 of 4 images
TruGlo Accu-X Capture, Bowfishing Rest Black, TG680B1
3 of 4 images
TruGlo Accu-X Capture, Bowfishing Rest Black, TG680B1
4 of 4 images
TruGlo Accu-X Capture, Bowfishing Rest Black, TG680B1
Tap Tap to Zoom
Questions & Answers
- Hand:
- Ambidextrous
- Color:
- Black
Code: TU-ABF-00159-TG680B1
MPN: TG680B1
UPC: 788130022207
List: $34.99Save 11%
$30.99
Product Info for TruGlo Accu-X Capture
Built with replaceable waterproof brushes for fast and easy arrow loading. Lightweight and compact design with full windage and elevation adjustments for right and left handed shooters.![]()
Specifications for TruGlo Accu-X Capture:
| Manufacturer: | TruGlo |
| Hand: | Ambidextrous |
| Color: | Black |
| Length: | 6 in |
| Weight: | 0.25 lb |
| Height: | 1.25 in |
| Quantity: | 1 |
| Width: | 6 in |
Package Contents:
- TruGlo Accu-X Capture
TruGlo Accu-X Capture Orderable Models
List of Orderable Models
- TruGlo Accu-X Capture, Bowfishing Rest Black, TG680B1 , MPN: TG680B1 , UPC: 788130022207 , Code: TU-ABF-00159-TG680B1
Compare (0)
1 item has been added
Add at least two items to compare